A co by sis přál, ty můj cestovateli?

Většinou, když se mě můj Matýsek, rodiče nebo příbuzní zeptají, co bych si přál k narozeninám nebo pod stromeček, odpovídám, že nevím nebo taky, že nic nepotřebuji, protože už všechno mám. Nicméně poté, co jsem začal trochu víc cestovat a dostal se i do severských zemí, čím dál častěji se obhlížím po obchodech a e-shopech pro cestovatele. 

Ale je fakt, že penězi člověk nikdy nic nepokazí. Obdarovaný si potom alespoň koupí přesně to, co se mu líbí a zrovna v tu chvíli, kdy mu položíte otázku:”Co by sis přál?” mu tahle věc prostě nepadne na mysl.
Pokud je váš nerozhodný příbuzný vášnivý cestovatel, možná že by stálo za to, mu napovědět a ukázat mu stránky Hanibal. Nabídka je tady opravdu pestrá.

V eshopu najdete outdoorové oblečení pro dámy i pány, outdoorovou obuv pro obě pohlaví i děti, vybavení pro outdoor, batohy, vybavení pro horolezce, turistiku a jiné.  Ani v tomto e-shopu nemůže chybět nabídka “drtičů mrazu”. Moji kamarádi a známí se tomuto výrazu smějí a s oblibou jej začínají také používat. My jsme toto slovní spojení používali v rámci povinného základního vojenského výcviku. Takže “drtiče mrazu” nejsou nic jiného než termoprádlo. 😀

Věřím tomu, že si na e-shopu Hanibal vyberete a uděláte radost nejen obdarovaným, ale třeba i sobě, pokud také rádi cestujete.

Pošli to dál
« (Previous Post)


Comments are Closed

© 2019: Zaparime.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress