Top “First minute” pro léto 2019?

Jedna z našich největších internetových cestovních agentur informovala o hitových destinacích, které se v lednu prodávají nejvíce a mezi zákazníky, kteří nakupují chytře, tzn. letní dovolenou v zimě a zimní zase v létě. Tipnete si, které to jsou?

Na pomyslném žebříčku nejoblíbenějších zájezdů v sekci “First minute” (tedy ceny za včasný nákup), se jak v Česku tak také na Slovensku, umístilo Turecko. Během prvního měsíce roku 2019 o něj stoupl zájem v desítkách procent. A není se ani čemu divit. Ceny za květnové termíny v Turecku, ve čtyřhvězdičkovém hotelu, s leteckou dopravou a na osm dní, tak startují na částce 8299,-Kč za osobu. Včasný nákup a ceny zájezdů do Turecka najdete zde!

Turecko

Mezi oblíbené destinace bude také v tomto roce patřit Řecko. Například za dovolenou na poloostrově Chalkidiki, můžete na konci září a začátku října zaplatit pouze 7864,-Kč za osobu. V ceně je letecká doprava a ubytování v hotelu. Celková doba pobytu i s cestou je osm dní. Cena je bez stravy a můžete využít také akci, kdy zaplatíte jako zálohu, pouze 500,-Kč.
Více o zmiňované dovolené na Chalkidiki zde!

reklama

Nezapomeňte na cestovní pojištění!

Další destinací, kam se letos Češi a Slováci chystají na dovolenou je Egypt a pomaličku a jistě znovu stoupá zájem o Tunisko. Nenechávejte výběr vaší letní dovolené na poslední chvíli a zajistěte si ji už dnes. Vámi vybraný hotel nebo destinace, při čekání na Last minute, může být potom vyprodaný.

Raději cestujete sami? Najděte si ubytování v Turecku, Řecku, Egyptě nebo Tunisku v jakoukoliv denní dobu!

Letenky je dobré také si zajistit až tři měsíce dopředu. Zkuste to tady!

Počet online čtenářů: 0
Pošli to dál
  • 2
    Shares

Comments are Closed

© 2019: Zaparime.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress